Unilink S.A.
Falenty, al. Hrabska 4a
05-090 Raszyn
Jolanta Ślusarek, Andrzej Majchrzak

Województwo pomorskie
Województwo warmińsko-mazurskie

Tel. kont.: 663-665-450, 603-059-066

e-mail: j.slusarek@unilink.pl, a.majchrzak@unilink.pl

Patryk Olbert, Michał Olbert

Województwo podlaskie
Województwo warmińsko-mazurskie

Tel. kont.: 724-463-090, 507-507-587

e-mail: p.olbert@unilink.pl, m.olbert@unilink.pl

Marek Wojtowicz

Województwo kujawsko-pomorskie

Tel. kont.: 508-327-115

e-mail: m.wojtowicz@unilink.pl

Sławomir Wojtowicz

Województwo zachodniopomorskie

Tel. kont.: 601- 574-111

e-mail: s.wojtowicz@unilink.pl

Julia Bidzińska, Krzysztof Bidziński

Województwo lubuskie
Województwo wielkopolskie

Tel. kont.: 792-690-344, 790-229-100

e-mail: j.bidzinska@unilink.pl, k.bidzinski@unilink.pl

Agnieszka Małysz

Województwo dolnośląskie
Województwo opolskie

Tel. kont.: 505-015-230

e-mail: a.malysz@unilink.pl

Mirosław Płaczkowski

Województwo śląskie

Tel. kont.: 604-411-417

e-mail: m.placzkowski@unilink.pl

Katarzyna Bukowska - Genca, Piotr Genca

Województwo podkarpackie
Województwo lubelskie
Województwo świętokrzyskie

Tel. kont.: 604-292-777, 502-274-230

e-mail: k.bukowska-genca@unilink.pl, p.genca@unilink.pl

Piotr Grajeta

Województwo łódzkie

Tel. kont.: 507-168-908

e-mail: p.grajeta@unilink.pl

Dariusz Kuśmierczyk

Województwo mazowieckie

Tel. kont.: 601-256-485

e-mail: d.kusmierczyk@unilink.pl

Magdalena Toruń

Województwo śląskie
Województwo małopolskie

Tel. kont.: 501-335-307

e-mail: m.torun@unilink.pl

Rafał Jóźwicki

Województwo łódzkie

Tel. kont.: 503-646-771

e-mail: r.jozwicki@unilink.pl

Katarzyna Bukowska - Genca

Województwo małopolskie

Tel. kont.: 604-292-777

e-mail: k.bukowska-genca@unilink.pl

X Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies, oznacza że będą one umieszczone na Państwa urządzeniu.